پروتز سینه

نکاتی که قبل از جراحی پروتز سینه حتما باید بدانید

نکاتی که قبل از جراحی پروتز سینه حتما باید بدانید.

در سال های اخیر، عمل های زیبایی و پروتز بسیار طرفدار پیدا کرده است. از جمله این جراحی ها می توان به پروتز و بزرگ کردن سینه اشاره کرد. اما زنانی که قصد این کار را دارند باید مسایلی در رابطه با پروتز سینه بدانند که برایشان لازم و ضروری است.
پروتز سینه آنچه که باید در مورد جراحی پروتز سینه بدانیم

پروتز سینه - آنچه که باید در مورد جراحی پروتز سینه بدانیم.

یکی از شایع ترین عمل های جراحی زیبایی، جراحی پروتز سینه دربانوان است. تصور بسیاری از زنان این است که سینه های بسیار کوچکی دارند یا اینکه سینه هایشان اندازه، شکل نامتوازن یا غیر جذاب دارد که در اکثر موارد رجوع به جراحی پروتز سینه راه درمان آن است. بعضی از خانم ها پس از سن بلوغ سینه هایشان کاملا رشد نکرده یا بعد از حاملگی یا تغییرات وزن، افزایش وزن به میزان قابل توجهی دستخوش تغییرات شده است.
افزایش سایز سینه با روش جراحی پروتز سینه

افزایش سایز سینه با روش جراحی پروتز سینه

از شایع ترین عمل های جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه دربانوان و پروتز سینه است .تصور بسیاری از زنان این است که سینه هایشان بسیار کوچک است یا اندازه، شکل نامتوازن یا غیر جذاب دارد و برای مرتفع سازی این مشکل نیاز به جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه یا پروتز سینه دارند.
معاینه فیزیکی قبل از عمل جراحی پروتز سینه

معاینه فیزیکی قبل از عمل جراحی پروتز سینه

معاینه فیزیکی شامل اندازه گیری قد، وزن و سایز سوتین فرد می باشد. دفورمیتی های دیواره قفسه سینه و ستون فقرات باید مشخص شود.
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: